Запрошуємо українських виробників органічних зернових та олійних культур взяти участь в Українському Національному Органічному Стенді у рамках Міжнародної виставки MunichOrganic 16-17 травня 2023 року в Мюнхені, Німеччина (Munich Organic 2023 – 3rd International Trade Fair for Grains and Raw Materials of the Organic Sector, https://bwab.de/munich-organic/).

Стенд буде організовано Міністерством аграрної політики та продовольства України
у співпраці з
Об’єднанням “Органічна ініціатива” за фінансової підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства».

Український Національний Органічний Стенд слугуватиме майданчиком для зустрічей та проведення переговорів представників українських компаній з іноземними партнерами. Також на стенді буде можливість розповсюдити інформаційні матеріали про компанію (буклети та листівки). 

Munich Organic  – це B2B подія, створена для пошуку партнерів, сприяє розвитку бізнесу та співпраці європейських виробників і трейдерів органічних зернових та олійних культур. У центрі уваги цього ярмарку – торгівля, постачання та логістика ринку органічних зернових та олійних культур та насіння.

В рамках участі в Українському Національному Органічному Стенді компаніям буде надана така підтримка:

  • 1 безкоштовний вхідний квиток на Munich Organic для кожної української компанії – учасника, за умови попередньої реєстрації за посиланням https://forms.gle/qfjLdG7tJP9NHGty6. Зверніть увагу, що кількість безкоштовних  квитків обмежена (10 квитків). Безкоштовний квиток на участь у виставці надається одному представнику із компанії за принципом черговості реєстрації. Для участі інших представників, просимо придбати вхідний квиток самостійно на сайті виставки за посиланням на сайті  Munich Organic: https://bwab.de/munich-organic/munich-organic-en/
  • Організаційна підтримка на стенді та із зустрічами з партнерами з Європи
  • Участь в каталозі органічних експортерів України.

Увага: якщо ви не можете особисто взяти участь у події, але хочете, щоб інформацію про компанію та продукцію розповсюдили на стенді Munich Organic: ви можете також заповнити реєстраційну форму – і дані про Вашу компанію будуть розповсюджені на Стенді координаторами.

Із запитаннями звертайтеся до організаторів:

Олена Дейнеко, координатор Органічної ініціативи:
+ 38 067 1039694, e-mail: coordinator@organicinitiative.org.ua 

До зустрічі на Munich Organic 16 травня!

Поділитися