До уваги асоціацій, які мають серед своїх членів органічних операторів! До уваги органічних операторів!

Запрошуємо взяти участь в інформаційній сесії щодо 3-ого етапу грантової програми «Підтримка органічного сектору в Україні», яка відбудеться 17 травня об 11:00 в форматі Zoomзустрічі.

10 травня 2023 року об’єднання учасників органічного сектору України «Органічна ініціатива» оголосило про початок прийому заявок в рамках 3-го етапу програми «Підтримка органічного сектору в Україні», що впроваджується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP).

В ході інформаційної сесії ми відповімо на численні питання асоціацій та виробників щодо реалізації 3-го етапу грантової програми «Підтримка органічного сектору в Україні», а саме:

  • Хто може подавати заявки на одержання безповоротної нецільової допомоги?
  • Які документи необхідно подати для участі у відборі на одержання допомоги?
  • Яка процедура розгляду заявок та коли очікувати на допомогу?

На ці та інші питання відповідатимуть  адміністратори грантової програми:

  • Катерина Шор, менеджер проєктів Міжнародної благодійної організації «Інформаційний центр «Зелене досьє»
  • Наталія Чоловська, президент Львівської міської громадської організації «Екотерра»

Інформаційна сесія відбудеться за участі представника швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP).

Відеозапис інформаційній сесії можна переглянути за посиланням, а також завантажити презентацію.

Ознайомитись із положенням про грантову програму «Підтримка органічного сектору в Україні» в рамках 3-го етапу (травень-червень 2023 року) можна на сайті об’єднання «Органічна ініціатива» https://organicinitiative.org.ua/news/grant-fund-3d-stage.

Поділитися