UPDATE!
DEADLINE подовжено до понеділка 28.11 через непросту ситуацію зі світлом та іншими ресурсами наразі.

Обʼєднання «Органічна ініціатива» та Асоціація «Дунайська соя» оголошують конкурс із закупівлі органічної сертифікованої продукції для її подальшої передачі в якості благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в екопоселеннях України. 

У листопаді 2022 року буде проведений конкурс пропозицій з метою відбору постачальників органічної сертифікованої продукції України в рамках спільного благодійного проєкту. Донором проєкту виступає Асоціація «Дунайська соя», а виконавцем та координатором – обʼєднання «Органічна ініціатива». Отримають благодійну підтримку (у вигляді продуктів харчування) ВПО, які проживають в екопоселеннях та якими опікуються організація Global Ecovillage Network Ukraine спільно з НГО «Пермакультура в Україні». Бюджет проекту – 15 000 євро.

Мета проєкту – підтримка в одночас 2 груп благоотримувачів:

  • внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від повномасштабної війни і наразі проживають в екопоселеннях України,
  • виробників та переробників органічних сертифікованих продуктів України, які постраждали від наслідків повномасштабної війни прямо або переживають проблеми зі збутом продукції через традиційні канали збуту.

Органічна продукція, викуплена в рамках проєкту, буде відправлена постачальниками до 38 екопоселень в 16 областях України. Продукти отримають понад 520 людей, які є внутрішньо переміщеними особами. За розрахунками організаторів проєкту, харчових продуктів, які отримають ВПО,  вистачить для забезпечення харчуванням їх родин упродовж 2-3 місяців. Зокрема, буде закуплено понад 8 400 кг продуктів.


Категорії органічних продуктів, які будуть закуплені:

  1. Бобові (нут, сочевиця, фасоль)
  2. Борошно (вищого сорту, цільнозернове)
  3. Крупи (гречана, вівсяна, пшенична, пшоняна)
  4. Консервація овочева (паста томатна)
  5. Олія соняшникова

Хто може взяти участь у конкурсі:

Учасниками конкурсу можуть стати оператори органічного ринку, які працюють у сфері органічного виробництва, що належним чином зареєстровані на території України та здійснюють свою діяльність відповідно до чинного законодавства.

Докладна інформація про правила та умови конкурсу, а також форма заявки:

https://cutt.ly/MMnKH71

Термін надання пропозиції: до 28.11.2022 включно

Пропозиції  слід надіслати на e-mail coordinator@organicinitiative.org.ua 

Контакти для консультації: Олена Дейнеко, координатор «Органічної ініціативи»,
+ 38 067 1039694, +38050 9441242, e-mail: coordinator@organicinitiative.org.ua 

Поділитися